Alegorie astronomie
porcelán, pestře malovaný, oválná základna, stojící žena s dalekohledem, za ní globus s hvězdnou oblohou s klečícím astronomem a putti, Míšeň, špatně čitelná modrá značka mečů pod glazurou, kolem 1760 - 1765, výška 20 cm, lehce poškozeno - chybí prst a část kružítka, restaurovaný dalekohled (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Alegorie astronomie
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |